...
Szkolenie wideo online Czas trwania 2h 34 min 45 sek​ Wiedza i praktyka w jednym miejscu Dostęp do nagrania przez 365 dni Możesz kupić w ratach
Katarzyna Złamaniec

EFEKTOWNE TECHNIKI KOLORYZACJI

Czas trwania 2 godz. 34 min 45 sek
Szkolenie online z sesją pytań i odpowiedzi​

Efektowne Techniki Koloryzacji to szkolenie nasycone teorią, ale przede wszystkim PRAKTYKĄ. Pokażę Ci dwie techniki, dzięki którym wprowadzisz powiew świeżości do swojej codziennej pracy!

Opowiem Ci, jaki schemat zastosować, aby stworzyć koloryzację “szytą na miarę” przy wykorzystaniu tych technik. Łączenie kolorów w nieoczywisty sposób z intrygującym efektem — to coś, co wygoni monotonię i nudę podczas tworzenia koloryzacji!

139,00 zł
199,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 199,00 zł

Podczas szkolenia nauczę Cię dwóch technik koloryzacji

Technika „Wiatrak”

Nadaje włosom lekkości za sprawą wprowadzenia subtelnych, miękko przenikających się rozświetleń. Właściwe rozmieszczenie kolorowych paneli dodaje objętości, a zarazem podkreśla urodę klientki.

Technika „Trójwymiarowe światło”​

Kluczem jest odpowiednie rozmieszczenie sekcji w kształcie trójkąta. Wprowadzenie tej metody w koloryzacji doda jej charakteru oraz stworzy efekt 3D, dzięki czemu uzyskasz wypukłość koloru. Dodatkowo ta technika jest odpowiednia do każdej długości włosów.

Szkolenie Efektowne Techniki Koloryzacji jest dla...

Początkujących fryzjerów

Osób, które chcą poszerzyć swoje umiejętności.

Doświadczonych profesjonalistów

Szukających inspiracji i chcących odkryć przydatne triki w codziennej pracy!

Zdobądź certyfikat

Dla wszystkich uczestników szkolenia czeka piękny certyfikat, potwierdzający zdobytą wiedzę na temat efektywnych technik koloryzacji.

A to nie wszystko! Biorąc udział, otrzymujesz dostęp przez 365 dni do nagrania ze szkolenia online, aby móc utrwalić wiedzę i efektywnie wdrożyć ją w swoim salonie.

Katarzyna Złamaniec

Zapraszam Cię na moje kursy online, w których dzieje się magia!

To, co trudne, przedstawiam tak, żeby było dla Ciebie łatwe i inspirujące. Nic mnie tak nie motywuje, jak to, kiedy widzę, jak fryzjerzy po moich szkoleniach odzyskują wiarę w siebie i swoje umiejętności, pasję i odwagę.

Moim założeniem jest, by każdemu dać niezbędne narzędzia, by stał się najlepszym w tym, co robi. By ucząc się, miał poczucie najlepiej zainwestowanego czasu i pieniędzy w swój rozwój.

Moim marzeniem jest, byś wykorzystał w pełni swój potencjał!
Poprowadzę Cię i sprawie, ze sam siebie nie raz zaskoczysz?

Opinie o szkoleniu

To jak? Działajmy!

Szkolenie online
Efektowne Techniki Koloryzacji
2 godz. 34 min nagrania wideo dostępne przez 365 dni
139,00 zł
199,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 199,00 zł
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.