Szkolenie wideo online Czas trwania 2 godz. 14 min 51 sek​ Wiedza i praktyka w jednym miejscu Dostęp do nagrania przez 365 dni Możesz kupić w ratach
Katarzyna Złamaniec

NOWOCZESNE I SZYBKIE TECHNIKI KOLORYZACJI

Czas trwania 2 godz. 14 min 51 sek
Szkolenie online z sesją pytań i odpowiedzi​

„Nowoczesne i szybkie techniki koloryzacji” — to szkolenie nasycone teorią, ale przede wszystkim PRAKTYKĄ. Poznasz dwie techniki koloryzacji, które z łatwością wykorzystasz w swojej pracy oraz zaskoczysz swoje klientki nowymi rozwiązaniami!

Na tym szkoleniu zainspiruje Cię do tworzenia nowoczesnych i szybkich technik koloryzacji, które ułatwią Ci pracę! Nadasz lekkości i frywolności koloryzacjom swoich klientek, zyskasz większą pewność siebie, co spowoduje przyspieszenie Twojej pracy, dzięki czemu przyjmiesz więcej klientów i w efekcie zwiększysz swoje zarobki!

Nie trać czasu na samodzielne szukanie rozwiązań! Podczas szkolenia zdobędziesz wszystkie informacje.
149,00 zł
199,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 199,00 zł

Efekty uzyskane podczas szkolenia

Podczas szkolenia poznasz dwie techniki koloryzacji

Technika „Przenikające światło”

Wprowadzenie trójwymiarowych sekcji prostokątów nadaje efekt przestrzennego koloru, dzięki czemu wizualnie zyskujemy większą objętość włosów, a zarazem zachowujemy lekkość koloru. Technikę można zastosować zarówno na długich, jak i krótkich fryzurach.

Technika „Trójwymiar”

Wprowadzone w tej technice przenikające się sekcje trójkątów tworzą miękkie i subtelne panele intensywnych kolorów, które nadają lekkości i wyrazistości tworzonym koloryzacjom. Ta technika idealnie sprawdzi się u klientek o każdej długości włosów.

Szkolenie jest dla...

Początkujących fryzjerów

Osób, które chcą poszerzyć swoje umiejętności.

Doświadczonych profesjonalistów

Szukających inspiracji i chcących odkryć przydatne triki w codziennej pracy!

Zdobądź certyfikat

Dla wszystkich uczestników szkolenia czeka piękny certyfikat, potwierdzający zdobytą wiedzę na temat farby rozjaśniającej.

A to nie wszystko! Biorąc udział, otrzymujesz dostęp przez 365 dni do nagrania ze szkolenia online, aby móc utrwalić wiedzę i efektywnie wdrożyć ją w swoim salonie.

Katarzyna Złamaniec

Zapraszam Cię na moje kursy online, w których dzieje się magia!

To, co trudne, przedstawiam tak, żeby było dla Ciebie łatwe i inspirujące. Nic mnie tak nie motywuje, jak to, kiedy widzę, jak fryzjerzy po moich szkoleniach odzyskują wiarę w siebie i swoje umiejętności, pasję i odwagę.

Moim założeniem jest, by każdemu dać niezbędne narzędzia, by stał się najlepszym w tym, co robi. By ucząc się, miał poczucie najlepiej zainwestowanego czasu i pieniędzy w swój rozwój.

Moim marzeniem jest, byś wykorzystał w pełni swój potencjał!
Poprowadzę Cię i sprawie, ze sam siebie nie raz zaskoczysz?

Opinie o moich kursach

To jak? Działajmy!

Szkolenie online
Nowoczesne i Szybkie Techniki Koloryzacji
2 godz. 14 min nagrania wideo dostępne przez 365 dni
149,00 zł
199,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 199,00 zł